Снайперський мат DANAPER Mat Light, MultiCam /6516394/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 6516394
  • Артикул: 6516394
  • Наявність: Є в наявності
3 418 грн.

Снайперський мат DANAPER Mat Light це інструмент є досить простим у своїй концепції, але водночас надзвичайно ефективним, коли йдеться про покращення навичок професійних стрільців. Його велика перевага полягає в тому, що він надзвичайною швидкістю розкривається. Це означає, що він може бути легко та швидко використаний без зайвих затримок.


Додатковою перевагою цього аксесуара є його оптимальна довжина, яка дозволяє розміститися повністю та зручно, що є ключовим аспектом в стрільбі. DANAPER Mat Light стане справжнім помічником для стрільців, які бажають досягнути високої точності та результативності у своєму мистецтві.


Крім того, слід відзначити, що матеріал покритий спеціальним водонепроникним покриттям з одного боку, що надає йому додаткову перевагу в несприятливих умовах умов. Це особливо важливо оскільки дає можливість знаходитися на відкритому повітрі з комфортом під час виконання завдань.


Отже, цей інструмент вирізняється своєю простотою, ефективністю та функціональністю, роблячи його необхідною складовою для будь-якого серйозного професійного стрільця, який прагне досягти високих результатів у своєму виді мистецтва.


На всю продукцію Danaper надається гарантія два роки, завдяки якості виготовлення і використанню сучасних високоякісних матеріалів.


Габарити:

Висота 185 см;

Ширина 125 см;


Матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)Фурнітура 

YKK (Японія)


Woojin Plastic (Південна Корея)Снайперський мат DANAPER Mat Light, MultiCam /6516394/, 6516394, Всі товари

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити
0
1 230 грн.