Термотент із захистом від тепловізорів DANAPER TermoStop, Multicam /4103473/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 4103473
  • Артикул: 4103473
  • Наявність: Попереднє замовлення
4 810 грн.

Тент для захисту від тепловізорів DANAPER TermoStop - ваш надійний захисник від небажаних поглядів та непередбачених умов. Виготовлений із спеціального матеріалу високої якості, цей тент забезпечить вам максимальну конфіденційність, блокуючи інфрачервоне випромінювання та зробивши вас невидимими для тепловізорів.

DANAPER TermoStop також вражає своєю водонепроникністю та морозостійкістю, гарантуючи захист від дощу, снігу та холоду. Цей тент ідеально підходить для застосування в різноманітних сценаріях, від військових операцій до відпочинку на природі.

З DANAPER TermoStop ви отримуєте не лише ефективний захист, але й надійного партнера, завдяки компактному та легкому дизайну тента. Зробіть свій вибір на користь безпеки та комфорту з DANAPER TermoStop - вашим ідеальним союзником в будь-яких умовах


На всю продукцію Danaper надається гарантія два роки, завдяки якості виготовлення і використанню сучасних високоякісних матеріалів.


Габарити:

Висота 275 см;

Ширина 150 см;


Матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)Фурнітура

Блискавки YKK (Японія)


Woojin Plastic (Південна Корея)Термотент із захистом від тепловізорів DANAPER TermoStop, Multicam /4103473/, 6515120, Всі товари

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити
0
1 230 грн.