Сумка DANAPER Defender, Graphite /1104766/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1104766
  • Наявність: Є в наявності
1 006 грн.

Поясна сумка DANAPER Defender - класична сумка основне призначення якої – бути надійним помічником в питанні самозахисту. Приховане носіння короткоствольної вогнепальної зброї завдяки сумці DANAPER Defender стає легкою та комфортною справою.

Сумка DANAPER Defender має систему швидкого доступу, що дозволяє швидко дістатися до зброї навіть в незручних умовах (за кермом, однією рукою, в тісних приміщеннях або натовпі).

Конструкція сумки DANAPER Defender дозволяє використовувати її як правші, так і шульзі. Фіксація пістолета в відділені для зброї відбувається за допомогою еластичної стропи на задній стінці сумки.

На лицьовій стороні сумки DANAPER Defender, що відкривається, розташовано еластичні фіксатори для додаткового магазина. На дні розміщено напівкільце для кріплення страхувального шнура пістолета.

Фасад сумки DANAPER Defender має клапан, під яким розташовано пласку кишеню. На внутрішній стороні клапана є прозоре відділення для документів, що має стрічку-фіксатор для запобігання випадкового випадіння. За клапаном розташовується одна об’ємна кишеня для розміщення різноманітних дрібниць власника. По обидва боки зовнішньої кишені розташовано накладні кишені з клапанами на кнопках. Основна функція даних кишень: приховати обриси рами затвору пістолета, який носиться всередині. Це актуально при використанні великих зразків засобів самозахисту, таких як Форт 17, Gloсk 17/19 та інших.

Фастекс ременя зафіксовано к положенні поблизу самої сумки, що дозволяє контролювати його в екстремальній ситуації. Стрічку відкриття закріплена на велкро (липучку) і продубльовано кнопкою, це перешкоджає випадковому відкриттю відділення для зброї. Ремінь для поясу зроблено з 38 мм поліамідної стропи, довжини якої достатньо для носіння сумки на грудях через плече.

На всю продукцію DANAPER надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

Габарити:

Висота 17 см;

Ширина 35 см;

Глибина 11 см;

матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)


Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)сумка, danaper, defender, graphite, /1104766/, 1104766, сумки, для, прихованого, носіння, зброї

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити