Сумка-слінгер DANAPER Velox, Black /1031099/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1031099
  • Наявність: Є в наявності
2 160 грн.

Сумка-слінгер DANAPER VELOX - класична міська сумка-слінгер. Призначена як для звичайного життя (використанні в міських умовах), так і для надзвичайних ситуацій. Добре покаже себе і в повсякденному житті, і в лісі, і в дорозі, і, головне - за кермом.

Ідеально підійде в якості EDC сумки, сумки для самооборони, повсякденного аксесуара для найнеобхіднішого. Сумка-слінгер DANAPER VELOX не привертає до себе увагу, володіючи абсолютно не «тактичним" дизайном і зовнішнім виглядом. Дана сумка забезпечена великою кількістю відділень, в тому числі і органайзерами для інструментів.

Сумка-слінгер DANAPER VELOX призначена в тому числі і для носіння на грудях. Особливість системи швидкого доступу до збройового відділення дозволяє відкрити відділення і дістати зброю однією рукою, без відриву від процесу водіння автомобіля. Це робить сумку-слінгер DANAPER VELOX максимально зручною для всіх хто проводить багато часу за кермом або в обмежених просторах.

Сумка-слінгер DANAPER VELOX - хороший приклад зручною і надійною сумки для носіння на спині / грудях. Міцний ремінь розподіляє навантаження і не чіпляється за одяг, дозволяючи міняти положення сумки легким рухом руки. У сумки-слінгер DANAPER VELOX є три можливих положення для носіння: на спині, на грудях, на плечі.

У сумці 2 відділення (велике і збройове) і кишеня на зовнішній стороні. Приховане (збройне) відділення забезпечене твердою основою, що дозволяє зберегти форму сумки і зберегти зброю від пошкоджень.

Завдяки системі швидкого доступу відкрити це відділення можна буквально одним рухом руки, що дуже виручить вас в разі надзвичайної ситуації

На всю продукцію DANAPER надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

Габарити:

Висота 42 см;

Ширина 25 см;

Глибина 5 см;

Матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)

Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)

сумка-слінгер, danaper, velox, black, /1031099/, 1031099, сумки, для, прихованого, носіння, зброї

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити