Сумка DANAPER Speedy, Black /1107099/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1107099
  • Наявність: Є в наявності
798 грн.

Поясна сумка DANAPER SPEEDY створена як сплав практичності і сучасних тенденцій у розвитку аксесуарів. Завдяки перевіреним технологіям та якості роботи виробника сумок DANAPER вийшло реалізувати найшвидшу поясний сумку для прихованого носіння засобів самооборони!

Вона призначена для короткоствольної зброї малих і середніх розмірів, вкрай практична і дуже надійна. І вона дуже швидка! В середньому час до першого пострілу займає близько секунди, а якщо потренуватися - то 0,8 секунди!

Все це упаковано в стильний аксесуар, який відмінно впишеться в міський спосіб, не виділятиме вас з натовпу і, до речі, дасть можливість водити автомобіль не знімаючи сумки!

Так само в сумці є невелике відділення для всяких корисних дрібниць на кшталт документів, ключів, мультитула.

Сумка універсальна - її легко адаптувати як для правші, так і для лівші. Ми свідомо прибрали всі елементи «тактікульності» і тепер це - звичайна поясна сумка. Але з сюрпризом!

Все це означає що, купуючи сумку DANAPER SPEEDY ви отримуєте найкращий елемент для прихованого носіння зброї.

На всю продукцію Danaper надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

На всю продукцію DANAPER надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

Габарити:

Висота 18 см;

Ширина 30 см;

Глибина 4 см;

матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)


Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)

сумка, danaper, speedy, black, /1107099/, 1107099, сумки, для, прихованого, носіння, зброї

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити