Сумка DANAPER Delta, Black /1513099/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 1513099
  • Наявність: Є в наявності
1 400 грн.
1 779 грн.

Сумка DANAPER DELTA це зручна, стильна і універсальна в своєму призначенні сумка, що носиться через плече.

Сумка складається з двох містких відділень.

Зовнішнє відділення закривається на блискавку і прикрите клапаном. Усередині відділення розташований органайзер, що дозволяє зручно розмістити необхідні власнику предмети.

Внутрішнє відділення сумки закривається на блискавку і являє собою об'ємну кишеню, на задній стінці якого розміщується плоске відділення, куди вміщається планшет розміром до 8 дюймів.

На бічній стороні сумки розташована невелика кишеня для газового балончика або електрошокера.

Сумка DANAPER DELTA обладнана системою прихованого носіння і швидкого доступу до зброї CCW.

Збройне відділення розташовується на тильній стороні сумки і займає весь обсяг площі стінки сумки. Це дозволяє розміщувати пістолети рівні за габаритами ПМ, Форт, АПС, Glok 17/19, S & W P40 і т.і.

Задня стінка відділення для зброї обладнана велкро панеллю (липучкою) до якої кріпиться кобура DANAPER HOLSTER T. Така компоновка збройового відділення дозволяє гнучко налаштовувати сумку під певну зброю, задати потрібну глибину розміщення, зручний кут розташування пістолета.

Обидві стінки збройового відділення мають демпфірування і полімерний каркас, що дозволяє приховати силует зброї і полегшує витяг зброю. У дно відділення вшиті півкільце для кріплення страхувального шнура для пістолета.

На всю продукцію DANAPER надається гарантія два роки завдяки якості виготовлення і використання сучасних високоякісних матеріалів.

Габарити:

Висота 35 см;

Ширина 25 см;

Глибина 13 см;

матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)


Фурнітура - Пластик, блискавки YKK (Японія)
сумка, danaper, delta, black, /1513099/, 1513099, сумки, для, прихованого, носіння, зброї

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити