Транспортувальний чохол та снайперський мат DANAPER MSM (Modular Sniper Mat), Сoyote /6515120/

Відгуки:
(0)
  • Модель: 6515120
  • Артикул: 6515120
  • Наявність: Попереднє замовлення
6 950 грн.

Транспортувальний чохол та снайперський мат – ось чим є DANAPER MSM (Modular Sniper Mat). Він призначений для транспортування та носіння в польових умовах снайперських та високоточних гвинтівок довжиною до 127 см та обладнання комфортної позиції для стрільби.


Чохол DANAPER MSM може бути використаний як килимок для обладнання довготривалої вогневої позиції стрільця, для розробки та чищення зброї в польових мовах, як каримат тощо. У складеному стані DANAPER MSM призначений для захисту від механічних ушкоджень, забруднень та атмосферних опадів стрілецького комплексу та аксесуарів. 


На внутрішній поверхні мата розташовані кріплення (стропи) для фіксації зброї з оптикою, а також дві кишені для стрілецьких аксесуарів. Також мат має відділення для фіксації шомпола. Крім того, для фіксації зброї всередині чохла DANAPER MSM створена симетрична система клапанів «капюшонів» які захищає зброю з торців, та збільшують площу мата в розгорнутому вигляді.


Чохол DANAPER MSM має демпферну вставку по всій площі чохла. Це надійно захищає зброю від механічних ушкоджень. 


З зовнішньої частини чохла DANAPER MSM розташовані нейлонові ручки для перенесення чохла, та широкі рюкзачні лямки. Дані лямки дають можливість зручно транспортувати зброю в похідному, рюкзачному положенні на спині. Система регулювання плечових рюкзачних лямок дозволяє підігнати DANAPER MSM оптимально під кожного, з урахуванням антропометричних даних та одягненого поверх спорядження.


Крім безпосередньо функцій транспортування зброї, чохол DANAPER MSM також призначений для обладнання довготривалої вогневої позиції (стрілецької позиції). Для цього DANAPER MSM повністю розкладається та перетворюється на комфортний мат.


Габарити чохла у розкладеному стані 185 х 80 см. Два шари основного матеріалу чохла 1000D Cordura та поліуретанова піна забезпечать комфорт, захист від охолодження та гідроізоляцію під час тривалого «лежання» на позиції. При розкладанні чохла у верхній і нижній частині відкриваються "вуха", які виконані з основного матеріалу і забезпечують додаткову корисну площу мату.


Чохол DANAPER MSM швидко і беззвучно розбирається і збирається за допомогою застібок "фастекс".


На всю продукцію Danaper надається гарантія два роки, завдяки якості виготовлення і використанню сучасних високоякісних матеріалів.


Габарити:

Висота 185 см;

Ширина 80 см;


Матеріали:

Тканина - Nylon 1000D Cordura (USA)Фурнітура

Блискавки YKK (Японія)


Woojin Plastic (Південна Корея)Транспортувальний чохол та снайперський мат DANAPER MSM (Modular Sniper Mat), Сoyote /6515120/, 6515120, Всі товари

Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити
0
1 230 грн.
0
1 230 грн.
0
1 230 грн.
0
1 230 грн.